.............

 

    خنده ام میگیرد…


از اینکه…


هنوز بهت فکر میکنم…


خدایا کمکم کن…


خسته شده ام…


وقتی مال من نیست…


چرا تو فکرمه…!!!

/ 20 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا

دیشب باتنهاییم مچ انداختم...بد باختم...نامرد خیلی قوی شده بود.. [قلب]

شبنم

راه رفتن را ياد گرفتيم تا دويدن را بلد شويم، دويدن را ياد گرفتيم تا روشے براے زودتر رسيدن پيدا کنيم، و دويديم و دويديم و دويديم... بى آنکہ بدانيم سہم ما از زندگے فقط دويدن بود نہ رسيدن...!!!

مها

چـه کــار بــه حـرفـ ــــ مـردم دارم زنـدگــی مـن همیــن استــ ــــ ... شبـ ـــ کـه می شـود روی تــختم دراز میــــــکشمـــ ... عـاشقـانه ای مـی نـویســـم ... خیـــره مـی شــوم بـه عکســتــ ـــــ و بـا خـودم فکـر مـی کنـــم مگــر مـی شــود تــو را دوستــ ـــ نـداشـتــ ـــــ ... باشهوت عشق به روزم منتظرتم عزیزم.

مها

تا حالا براتون پیش اومده..؟! در اوج عصبانیت و دعوا.. بازم حس کنی که... چقدر دوستش داری...!!! آخ که نمیدونی باید بری خفه اش کنی یا... بپری بغلش کنی..!

مها

این روزها چقدر دلم برایت تنگ می شود کسی نمی داند چرا کسی نمی پرسد چرا اما من سخت آشفته ام… و چقدر بی تاب می گویند این روزها عاشقی هم پیشه ای است نو اما من عاشقی پیشه نکرده ام من پیشه ام عاشقی است از آن روز که ابتدایی نداشت من سال هاست که عاشق تو هستم یادت می آید آن روزهای سرشار از شادی را آه که چقدر خسته ام و کسی نمی فهمد… و نمی خواهد که بفهمد مدتی است که می خواهم عاشقت نباشم مگر می گذارد دل چقدر دلم برایت تنگ است..

مها

رابِطه هایِ ساده را دوست نَدارَم، میخواهَم پیچیده باشَد، مِثلِ رابِطه هایِ سینوس و کُسینوس، اَگَر گیج میشَوی، مَن به هَمان جَمع و تَفریقِ خودِمان هَم قانِعَم...

مها

سلام ممنونم علیرضا جان ... خوشحالم کردی اومدی.سپاس فراوان...

بوکان

با مطالب جدید آپم ....خوشحال میشم سر بزنید...

مها

از تنهاییت دلگیر نباش و هیچ وقت ان را با کسی قسمت نکن مردم این شهر تن ها دادند تا تنها نمانند اپم منتظر حضورتم عزیزم.

عاطفه

هیچ گاه دلت را به روزگار مسپار؛که دریایی از ناامیدی است؛ دلت را به خدا بسپار که دریایی از امید است دلت پر امید… سلام علیرضا جان ممنون از حضورت[لبخند]